wz
Logo TTC Brandýs nad Labem
 Aktuální sezóna

Vítejte na stránkách
 

Jako oddíl stolního tenisu TTC Brandýs nad Labem působíme od roku 1994. Naleznete zde
soupisky družstev, rozpisy tréninků, termínové listiny, průběžné výsledky soutěží,
turnajů i přátelských utkání, tabulky a úspěšnosti hráčů všech družstev stolního tenisu
tohoto oddílu. Zároveň se pokusíme vás informovat o chystaných akcích našeho oddílu.
Dospělí aktuální výsledky
Okresní soutěže 10.kolo
prohra TTC Říčany "D" - TTC Brandýs nad Labem "F" 13:5 Zatřepálek 2,5 (ze 3), Fabiánová 0,5,
Pelant 0 (ze 3), Bessenyey 0, 2xWO
prohra TTC Brandýs nad Labem "E" - TTC Říčany "C" 8:10 (Sysel V. 4, Vošahlík 2,
Šumelda 1, Ottl 1)
Mládež aktuální výsledky
Krajské přebory jednotlivců    Kladno 4.12.2016
dorostenci
  dvouhra čtyřhra + smíšená čtyřhra  
  1.   první Chalupa Josef 1. první Chalupa Josef + Šejvl Jakub

 
  3.   třetí Balák Kryštof 3. třetí Balák Kryštof + Jaroň Daniel
  4.     Šejvl Jakub 3. třetí Ottl Karel + Rada (Králův Dvůr)
  5.     Jaroň Daniel 1. první Chalupa Josef + Fridrichová Nikola (Jizera Káraný)
  10.     Ottl Karel 2. druhý Šejvl Jakub + Pokorná  Bára (TCM)  
dorostenky  
  dvouhra čtyřhra  
  2.   druhý Pokorná Bára (TCM) 1. první Pokorná  Bára (TCM) + Fridrichová Nikola (Jizera Káraný)  
                 
  Josef Chalupa - trojnásobný krajský přeborník  
  si vítězstvím ve dvouhře zajistil účast na mistrovství ČR dorostu v roce 2017!!!!  
Okresní přebory jednotlivců    Říčany 3.12.2016
mladší žactvo
  dvouhra čtyřhra  
  1.   první Jaroňová Karolína 1. první Jaroňová Karolína + Hliněnský Martin  
  1.   první Hliněnský Martin 1. první Hliněnský Martin + Pivoňka Bedřich (Jizera Káraný)  
starší žactvo  
  dvouhra čtyřhra  
  2.   druhý Pokorná Bára (TCM) 1. první Pokorná  Bára (TCM) + Fridrichová Nikola (Jizera Káraný)  
       

2. druhý Jaroňová Karolína +Strnadová Karolína (TJ Sokol  Velké Popovice)  
1. první Pokorná  Bára (TCM) + Hampl Denis (TTC Říčany)
     
Nejbližší termíny
Dospělí Ping pong
2. liga žen 10. a 11. kolo
10.12.2016 venku: 10:30 TJ AŠ Mladá Boleslav - TTC Brandýs nad Labem
10.12.2016 venku: 15:00 TJ Sokol Turnov - TTC Brandýs nad Labem
3. liga mužů 10. kolo
10.12.2016 doma: 14:00 TTC Brandýs nad Labem "A" - TJ Sokol Mnichovo Hradiště
Krajské soutěže 10. kolo
10.12.2016 doma: 17:00 TTC Brandýs nad Labem "B" - TJ Slovan Lochovice
10.12.2016 venku: 13:30 TJ Sokol Mnichovo Hradiště "C" - TTC Brandýs nad Labem "C"
10.12.2016 venku: 13:30 TTC Říčany "B" - TTC Brandýs nad Labem "D
3. liga mužů 11. kolo
11.12.2016 doma: 10:00 TTC Brandýs nad Labem "A" - TTC Bělá pod Bezdězem
Krajské soutěže 11. kolo
11.12.2016 doma: 13:00 TTC Brandýs nad Labem "B" - TSM Kladno
11.12.2016 venku: 10:00 TJ Sokol Mnichovo Hradiště "D" - TTC Brandýs nad Labem "C"
11.12.2016 venku: 13:00 Sokol Přezletice "B" - TTC Brandýs nad Labem "D
statistiky statistiky
družstvoo pořadí soutěž
TTC Brandýs n/L 5. 2.liga žen-B
TTC Brandýs n/L "A" 10. 3.liga-B
TTC Brandýs n/L "B" 4. divize
TTC Brandýs n/L "C" 2. KS2- B
TTC Brandýs n/L "D" 12. KS2- D
TTC Brandýs n/L "E" 5. OP1
TTC Brandýs n/L "F" 12. OP1
TTC Brandýs n/L "G" 3. OP3
 Aktuality   Aktuality      facebook

30.11.2016 Dorost   Dvojice dorostenců v čele
  krajské Open Tour mládeže - článek zde
30.11.2016 TTC_Brandýs - Sever Ústí n/L 2. liga žen
29.11.2016
Jarní soustředění 12.4.-17.4.2017
  ping pong Radvanice  
Radvanice
   
29.11.2016 Nezaplacené příspěvky k 29.11.2016 - zde
24.11.2016 Bodové pořadí mládeže ke dni  23.11.2016 -  zde
  Nasazovací žebříčky mládeže ke dni  23.11.2016-  - zde
 2.11.2016 Pozvánka na turnaj ve stolním tenise v sobotu 17.12.2016 v herně ve Všetatech ,
  která je cca 10 km od Neratovic. Obsazení hráčů bude od Divize do OP2.
24.10.2016
  Vánoční besídka Vánoční besídka            Veslovka        zvonky
sobota 17.12.2015 od 15:00
Veslovka
 

Archiv aktualit

  TOPlist
Katalog obchodů na internetu
 
KlimSport Šubrtová
Cobra Caravan logo
 
 

 
Copyright TTC Brandýs nad Labem, 2016