Logo TTC Brandýs nad Labem
 Aktuální sezóna

Vítejte na stránkách
 

Jako oddíl stolního tenisu TTC Brandýs nad Labem působíme od roku 1994. Naleznete zde
soupisky družstev, rozpisy tréninků, termínové listiny, průběžné výsledky soutěží,
turnajů i přátelských utkání, tabulky a úspěšnosti hráčů všech družstev stolního tenisu
tohoto oddílu. Zároveň se pokusíme vás informovat o chystaných akcích našeho oddílu.
 
léto léto
Mládež aktuální výsledky
Satellite Tour 2016 
Hluk   20. - 21. 8. 2016
21.8.2016      celkové výsledky družstva
  Brandýs 1 9. Chalupa Josef, Mitka Kryštof, Tkáč Matěj (Michalovce)
      ve skupině 2.místo  postup do finále A;o postup mezi osm prohra 0-3 se   Slovenskem
  Brandýs 2 9. Balák Kryštof, Jaroň Daniel, Schuster Lukáš (Dolní Němčí)
      ve skupině 2.místo  postup do finále A; o postup ze skupiny Kryštof Balák  zvítězil 3- 1
      s Matějem Fauskem ( Elizza). O postup mezi osm prohra 0-3 s Frýdlantem
20.8.2016      celkové výsledky jednotlivci
dorost
  Chalupa Josef 55. ve skupině 3. místo nepostoupil do finále A
      (9-6 vedl o postup v pátém se Skopalem ( Přerov) nakonec 2-3)
  Balák Kryštof 55. ve skupině 3. místo nepostoupil do finále A
      (o postup ze skupiny měl s Oharkem (Zlín) čtyři mečboly 2-2 a 10-6 a nakonec 2-3)
starší žáci
  Mitka Kryštof 41. ve skupině 3. místo nepostoupil do finále A
  Jaroň Daniel 61. ve skupině 4. místo nepostoupil do finále A
Havířov   17. - 18. 8. 2016
18.8.2016      celkové výsledky družstva
  Brandýs A 9. Balák Kryštof, Mitka Kryštof, Tkáč Matěj (Michalovce)
      ve skupině 2.místo  postup do finále A
  Brandýs B 17. Chalupa Josef, Jaroň Daniel, Terezka Tomáš(Michalovce)
      ve skupině 3. místo a do finále A nepostoupili
17.8.2016      celkové výsledky jednotlivci
dorost
  Chalupa Josef 17. ve skupině 2. místo postup do finále A
  Balák Kryštof 33. ve skupině 3. místo nepostoupil do finále A
starší žáci
  Mitka Kryštof 33. ve skupině 3. místo nepostoupil do finále A
  Jaroň Daniel 33. ve skupině 3. místo nepostoupil do finále A
Topolčany  14. - 15. 8. 2016
15.8.2016      celkové výsledky družstva
  Brandýs 1 9. Chalupa Josef, Mitka Kryštof, Tkáč Matěj (Michalovce)
      ve skupině 2.místo  postup do finále A
  Brandýs 2 17. Balák Kryštof, Jaroň Daniel, Novický Oliver (Stropkov)
      ve skupině 3. místo a do finále A nepostoupili
14.8.2016      celkové výsledky jednotlivci
dorost
  Chalupa Josef 33. postup 2. místo ze skupiny do finále A
  Balák Kryštof 37. ve skupině 3. místo nepostoupil do finále A
starší žáci
  Mitka Kryštof 17. ve skupině 2.místo  postup do finále A
  Jaroň Daniel 17. ve skupině 2.místo  postup do finále A
Nejbližší termíny
Dospělí Ping pong
12. ročník Letní soutěže Sokola Pískové Lhoty
31.8.2016 doma: 19:00    TTC Brandýs nad Labem - TJ Sadská
 Aktuality   Aktuality      facebook
24.8.2016 Nasazovací žebříčky mládeže  ke dni  23.8.2016  - zde
22.8.2016 Memoriál Radka Mizlera - 17.9.2016- Lokomotiva Nymburk - pozvánka
16.8.2016 Soustředění Radvanice podzim/2016 - 25.10.2016-30.10.2016 
15.8.2016 Informace Komise mládeže ČAST na sezónu 2016/2017 - zde
15.8.2016 Memoriál Milana Hrachového -  27. - 28. 8. 2016  Frýdlant n/ Ostravicí - propozice
  mezinárodní turnaj pro dorostence, dorostenky, juniory, juniorky, muže a ženy
15.8.2016 4.ročník turnaje - 3.9.2016 v sokolovně v Lysé nad Labem - pozvánka
12.8.2016 Vyšlo nové číslo časopisu FLIP - zde.
 6.8.2016 Redukované žebříčky mládeže pro sezónu 2016/2017 - zde
17.7.2016 Hledáme budoucí olympioniky - projekt výběru a přípravy talentů ve stolním tenisu
  (ročníky 2006 - 2008)  3. - 4.září 2016 v Olomouci.  propozice    cíle
12.7.2016 Okresní žebříček Praha-východ jednotlivců za sezónu 2015-2016 -zde

Archiv aktualit

výsledky soutěží
družstvo pořadí soutěž  
TTC Brandýs n/L 1. divize žen kvalifikace   postup do 2.ligy!!!

potlesk
TTC Brandýs n/L "A" 9. 3.liga-B  
TTC Brandýs n/L "B" 3. divize  
TTC Brandýs n/L "C" 6. KS2- D  
TTC Brandýs n/L "D" 5. KS2- B  
TTC Brandýs n/L "E" 2. OP1  
TTC Brandýs n/L "F" 2. OP2 postup do OP1!!!Radost
TTC Brandýs n/L "G" 4. OP3  
 
Mládež konečný žebříček
v kraji 2015/2016
starší žáci
3. Balák Kryštof
6. Mitka Kryštof 
10. Jaroň Daniel (KCM)
dorost
 4. Chalupa Josef
 6. Šejvl Jakub
 14. Balák Kryštof
 25. Sysel Vojtěch
 27. Mitka Kryštof 

  TOPlist
katalog stránek Začátek.cz Katalog obchodů na internetu
KlimSport Šubrtová
Cobra Caravan logo
 
 

 
Copyright TTC Brandýs nad Labem, 2016